MEISJES PUPILLEN U11

Trainingen:

Woensdag 18u00 tot 19u30

Sporthal Molenslop Weelde

 

 

MEISJES PUPILLEN U11 2x2  Beginners September – december 2020

DATUM UUR ORGANISATIE
10/10/20 13:30:00 Lions A Power A LIONS
Gelvoc A Power B
Gelvoc A Power A
Lions A Power B
24/10/20 14:00:00 Rijkevoc A Power A Rijkevoc
Rijkevoc B Power B
Rijkevoc A Power B
Rijkevoc B Power A
07/11/20 13:30:00 Power A Amigos A Power 
Power B Amigos B
Power A Amigos B
Power B Amigos A
14/11/20 11:00:00 Power A Noorderkempen J Power 
Power B Noorderkempen K
Power A Noorderkempen K
Power B Noorderkempen J
05/12/20 11:00:00 Kasterlee C Power A Kasterlee
Kasterlee D Power B
Kasterlee C Power B
Kasterlee D Power A

MEISJES PUPILLEN U11 2x2  Gevorderden September – december 2020

DATUM UUR ORGANISATIE
18/10/20 12:00:00 Noorderkempen P Lions B Vosselaar
Noorderkempen R Power C
Noorderkempen P Power C
Noorderkempen R Lions B
07/11/20 13:30:00 Power C Noorderkempen O Lions
Lions B Noorderkempen S
Noorderkempen O Noorderkempen S
Lions B Power C
06/12/20 12:00:00 Noorderkempen Q Lions B Vosselaar
Noorderkempen L Power C
Noorderkempen Q Power C
Noorderkempen L Lions B
12/12/20 10:00:00 Power C Noorderkempen L Power
Noorderkempen O Noorderkempen M
Power C Noorderkempen M
Noorderkempen O – Noorderkempen L

MEISJES PUPILLEN U11 3x3 

DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS SPORTHAL
18/10/20 12:30:00 Wegi D Power D
25/10/20 12:30:00 Wegi E Power D
31/10/20 12:00:00 Power Wegi E
21/11/20 14:00:00 Wovo A Power D
05/12/20 10:00:00 Power D Wegi D
12/12/20 12:00:00 Power D Wovo A

Uitslagen seizoen 2019-2020

WEDSTRIJDNR DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS SPORTHAL
U11RGR1-0011 05/10/2019 14:00 VC OLEN A VBC POWER RAVELS Olen Gemeentelijke Sportzaal 0 - 3
U11RGR1-0018 12/10/2019 12:00 VBC POWER RAVELS ARVOC B Poppel Sporthal De Vond 3 - 1
U11RGR1-0019 19/10/2019 12:00 VBC ZANDHOVEN E VBC POWER RAVELS Zandhoven Sporthal Het Veld 3 - 1
BvTMU11-4 26/10/2019 13:00 VBC POWER RAVELS ARVOC A Poppel Sporthal De Vond 0 - 3
U11RGR1-0030 02/11/2019 12:00 VBC POWER RAVELS VOACH A Poppel Sporthal De Vond 0 - 3
U11RGR1-0033 10/11/2019 12:00 WEGI LILLE B VBC POWER RAVELS Lille Sporthal Balsakker 3 - 1
U11RGR1-0042 16/11/2019 12:00 VBC POWER RAVELS SPINLEY DESSEL B Poppel Sporthal De Vond 2 - 3
U11RGR1-0045 23/11/2019 12:30 DE GELMERS B (bc) VBC POWER RAVELS Hoogstraten Klein Seminarie 1 - 3
U11RGR1-0054 07/12/2019 12:00 VBC POWER RAVELS V.C. KASTERLEE B Poppel Sporthal De Vond 3 - 0
U11RGR1-0094 15/12/2019 14:00 VOACH A VBC POWER RAVELS Mol Lagere School 3 - 1
U11RGR1-0065 21/12/2019 12:00 NRG VC GEEL B VBC POWER RAVELS Geel Sporthal De Doelen 3 - 1
U11RGR1-0078 18/01/2020 12:00 VBC POWER RAVELS VC OLEN A Poppel Sporthal De Vond 3 - 0
U11RGR1-0080 25/01/2020 12:00 ARVOC B VBC POWER RAVELS Arendonk Basisschool Voorheide 2 - 3
U11RGR1-0090 08/02/2020 12:00 VBC POWER RAVELS VBC ZANDHOVEN E Poppel Sporthal De Vond 0 - 3
U11RGR1-0102 29/02/2020 12:00 VBC POWER RAVELS WEGI LILLE B Poppel Sporthal De Vond
U11RGR1-0106 14/03/2020 09:30 SPINLEY DESSEL B VBC POWER RAVELS Dessel Sportpark Brasel
U11RGR1-0114 21/03/2020 12:00 VBC POWER RAVELS DE GELMERS B (bc) Poppel Sporthal De Vond
U11RGR1-0115 28/03/2020 11:00 V.C. KASTERLEE B VBC POWER RAVELS Kasterlee Gemeentelijke Sporthal Duineneind
U11RGR1-0132 25/04/2020 12:00 VBC POWER RAVELS NRG VC GEEL B Poppel Sporthal De Vond