MEISJES PUPILLEN U11

Trainingen:

Woensdag 18u00 tot 19u30

Sporthal Molenslop Weelde

 

 

Kalender jeugdcompetitie U11 2-2 beginners  2019


Deelnemers:
Amigos A jongens - Amigos B meisjes - Amigos C meisjes - Beerse gemengd - Gelvoc A jongens –
Gelvoc B meisjes - Gelvoc C meisjes - Gelvoc D meisjes - N-Kempen C (Merksplas) gemengd -
N-Kempen E (Vlimmeren) meisjes - N-Kempen F (Vlimmeren) meisjes -
N-Kempen G (Vosselaar ) gemengd - N-Kempen H (Vosselaar) gemengd)
Power B meisjes - Power C jongens - Zoersel gemengd


Zat. 23/11 – 13.00 – Organisatie  Power

Power C - N-Kempen H

Gelvoc D - N-Kempen C

Power C - N-Kempen C

Gelvoc D - N-Kempen H

Zat. 23/11 – 15.00 – Organisatie  Power

Power B - Beerse

Zoersel - Gelvoc C

Power B - Gelvoc C

Zoersel - Beerse


Zat. 14/12 – 13.00 – Organisatie  Power

Power C - Gelvoc A

Amigos A - Gelvoc B

Power C - Gelvoc B

Amigos A - Gelvoc A

Zat. 14/12 – 15.00 – Organisatie  Power

Power B - N-Kempen H

Gelvoc C - N-Kempen F

Power B - N-Kempen F

Gelvoc C - N-Kempen H


Zat. 21/12 – 13.30 – Organisatie Amigos

Amigos A - Gelvoc D

N-Kempen G - Power C

Amigos A - Power C N-

Kempen G - Gelvoc D


Kalender jeugdcompetitie U11 2-2 gevorderden - 2019


Deelnemers:
N-Kempen A (Merksplas) gemengd - N-Kempen B (Merksplas) meisjes –
N-Kempen D (Vlimmeren) meisjes - Power A meisjes - Wovo Malle meisjes

 

Zaterdag, 16/11 - 18.00 - N-kempen (Vlim)

N-kempen D - Wovo

Power A - -N-kempen A

N-kempen D - N-kempen A

Power A - Wovo 

Zat. 23/11 – 17.00 –

Organisatie  Power

Power A - N-Kempen D

N-Kempen A - Wovo

Power A - Wovo

N-Kempen A - N-Kempen D

Zat. 7/12 – 14.00 –

Organisatie Wovo Malle

Wovo - N-Kempen B

Power A - N-Kempen A

Wovo - N-Kempen A

Power A - N-Kempen B

Zat. 14/12 – 17.00 –

Organisatie  Power

Power A - Wovo

N-Kempen B - N-Kempen D

Power A - N-Kempen D

N-Kempen B - Wovo

MEISJES PUPILLEN U11 3x3

WEDSTRIJDNR DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS SPORTHAL
U11RGR1-0011 05/10/2019 14:00 VC OLEN A VBC POWER RAVELS Olen Gemeentelijke Sportzaal 0 - 3
U11RGR1-0018 12/10/2019 12:00 VBC POWER RAVELS ARVOC B Poppel Sporthal De Vond 3 - 1
U11RGR1-0019 19/10/2019 12:00 VBC ZANDHOVEN E VBC POWER RAVELS Zandhoven Sporthal Het Veld 3 - 1
BvTMU11-4 26/10/2019 13:00 VBC POWER RAVELS ARVOC A Poppel Sporthal De Vond 0 - 3
U11RGR1-0030 02/11/2019 12:00 VBC POWER RAVELS VOACH A Poppel Sporthal De Vond 0 - 3
U11RGR1-0033 10/11/2019 12:00 WEGI LILLE B VBC POWER RAVELS Lille Sporthal Balsakker 3 - 1
U11RGR1-0042 16/11/2019 12:00 VBC POWER RAVELS SPINLEY DESSEL B Poppel Sporthal De Vond
U11RGR1-0045 23/11/2019 12:30 DE GELMERS B (bc) VBC POWER RAVELS Hoogstraten Klein Seminarie
U11RGR1-0054 07/12/2019 12:00 VBC POWER RAVELS V.C. KASTERLEE B Poppel Sporthal De Vond
U11RGR1-0094 15/12/2019 14:00 VOACH A VBC POWER RAVELS Mol Lagere School
U11RGR1-0065 21/12/2019 12:00 NRG VC GEEL B VBC POWER RAVELS Geel Sporthal De Doelen
U11RGR1-0078 18/01/2020 12:00 VBC POWER RAVELS VC OLEN A Poppel Sporthal De Vond
U11RGR1-0080 25/01/2020 12:00 ARVOC B VBC POWER RAVELS Arendonk Basisschool Voorheide
U11RGR1-0090 08/02/2020 12:00 VBC POWER RAVELS VBC ZANDHOVEN E Poppel Sporthal De Vond
U11RGR1-0102 29/02/2020 12:00 VBC POWER RAVELS WEGI LILLE B Poppel Sporthal De Vond
U11RGR1-0106 14/03/2020 09:30 SPINLEY DESSEL B VBC POWER RAVELS Dessel Sportpark Brasel
U11RGR1-0114 21/03/2020 12:00 VBC POWER RAVELS DE GELMERS B (bc) Poppel Sporthal De Vond
U11RGR1-0115 28/03/2020 11:00 V.C. KASTERLEE B VBC POWER RAVELS Kasterlee Gemeentelijke Sporthal Duineneind
U11RGR1-0132 25/04/2020 12:00 VBC POWER RAVELS NRG VC GEEL B Poppel Sporthal De Vond